Aşkın Kahveci başarıyı teşvik ediyor

Körfez Uzakdoğu Sporları İhtisas Kulübü sporcularının eğitimlerinde başarılı olmaları yönünde antrenör Aşkın Kahveci tüm sporcuları teşvik ediyor

Aşkın Kahveci başarıyı teşvik ediyor

Körfez Uzakdoğu Sporları İhtisas Kulübü sporcularının eğitimlerinde başarılı olmaları yönünde antrenör Aşkın Kahveci tüm sporcuları teşvik ediyor

BAŞALI OLMAYANA ANTRENMAN YOK

Körfez Uzakdoğu Sporları İhtisas Kulübü antrenörü Aşkın Kahveci, yarım asırlık başarılı tecrübesini, çizgisini bozmadan sürdürüyor. Okula giden öğrencilerden karnelerini görmek isteyen Aşkın Kahveci okullarında başarılı olan teşekkür ve takdir alan öğrencilerini karınca kararınca gönülden ödüllendiriyor. Kahveci karnelerinde zayıf olanlara ikinci dönem düzeltmelerini hatırlatırken şayet ders notlarını düzeltmedikleri takdirde öğrencilerini antrenmanlara almayacağını ifade etti.

SPORCULAR ÖDÜLLENDİRİLDİ

Sağlam kafa, sağlam vücutlar ve sağlam karakter Aşkın hocanın düsturu. Körfez Uzakdoğu Sporları İhtisas Kulübü yönetimi tarafından güzel karneler antrenör Aşkın Kahveci tarafından tebrik edilerek ödüllendirildi. Eğitim gördükleri okullarda başarılı olan sporculara şilt, madalya ve çeşitli hediyeler takdim edildi. Körfez Uzakdoğu Sporları İhtisas Kulübü sporcularından eğitimg ördükleri okullarda sınıf birincileri olan Melis Kaya, Mert Can Kaya, Zeynep Rana Seçen, Eray Mert Güleryüz ve Baha Yalçınkaya gibi başarılı öğrencilerin yanı sıra diğer öğrencilerde ödüllendirildi.

SPORDA VE EĞİTİMDE BAŞARI

Körfez Uzakdoğu Sporları İhtisas Kulübü antrenörü Aşkın Kahveci “Sporcu evlatlarımdan aynı başarıyı okulda ve sporda her zaman bekliyorum. Ailelerini ve bizi sevindireceklerinden eminim inşallah sporda da başarılı olup Ay Yıldızlı güzel bayrağımız eşliğinde İstiklal Marşımızı yurt dışında okutmalarını diliyorum. Sporcunun başarısı bizi sevindiriyor mutlu ediyor” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir